"هواپیماهای داخلی"

 • آشنایی با هواپیمایی آتا
  -
  havapeymai ata
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با شرکت هواپیمایی زاگرس
  -
  havapeymai zagros
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی آسمان
  -
  havapeymai aseman
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی تابان

  آشنایی با هواپیمایی تابان

  شرکت هواپیمایی تابان با کد یاتا HH در سال ۱۳۸۴ و پس از کسب مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشور تاسیس شد و از سال ۱۳۸۵ به طور رسمی پروازهایش را انجام داده است.دفتر مرکزی این شرکت در مشهد قرار داشته و فرودگاه های بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان و فرودگاه بین المللی مهرآباد، قطب اصلی این هواپیمایی هستند.
  -
  havapeymai taban
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی کاسپین

  آشنایی با هواپیمایی کاسپین

  هواپیمایی کاسپین، در سال 1372 تاسیس شد و به عنوان یکی از شرکت‌های هواپیمایی‌ خصوصی شروع به فعالیت کرد. این شرکت با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. کاسپین پروازهایش را با 4 فروند هواپیمای یاک 42 آغاز کرد و در سال‌های بعد، کم‌کم تعداد و تنوع هواپیماها را افزایش داد تا جایی که آن‌ها را به بویینگ به‌روزرسانی کرد.
  -
  havapeymai caspian
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی ساها

  آشنایی با هواپیمایی ساها

  شرکت هواپیمایی ساها از جمله شرکت های حمل و نقل هوایی قدیمی ایرانی است. ساها ایرلاینز در سال ۱۳۶۹ توسط نیروی هوایی ارتش کشور تاسیس شد. این ایرلاین در ابتدا تنها وظیفه جابجایی پرسنل و عوامل ارتشی کشور را داشت اما در ادامه ی فعالیت های این شرکت هواپیمایی، بعدها تصمیم گرفته شد که کاربری این شرکت فعال در حوزه حمل ونقل هوایی، در زمینه مسافربری نیز فعالیت داشته باشد و پروازهای ایرلاین خود را برای جابجایی افراد غیر نظامی و مسافران نیز فعال نماید.
  -
  havapeymai saha
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هواپیمایی ایران ایر تور

  آشنایی با هواپیمایی ایران ایر تور

  شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، با هدف توسعه گردشگری و سفرهای زیارتی و همچنین برگزاری تورهای داخلی و خارجی، توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) در سال ۱۳۵۱ تاسیس گشت.
  -
  havapeymai iran air tour
  ... بیشتر بخوانید