"اخبار"

 • اتفاقات هواپیمایی جهان

  اتفاقات هواپیمایی جهان

  اگر به دنیای هواپیمایی قدم بگذاریم، در طول تمام این سال ها می توان رازهایی را پیدا کرد که هنوز هم محققان به دنبال کشف آن هستند. در این متن، به معرفی اتفاقات هواپیمایی جهان پرداخته است؛ اسراری مانند هواپیماهای گمشده مثلث برمودا، دی بی کوپر، پرواز اجیپت ایر مصر و … که همگی شما را به جهان ناشناخته ها می برند.
 • علت تغییر نرخ بلیط های هواپیما

  علت تغییر نرخ بلیط های هواپیما

  قیمت بلیط هواپیما همواره وابسته به عوامل متعدد است که اطلاع از آنها می‌تواند در تهیه بلیط ارزان هواپیما یا بلیط مناسب، نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.
  -
  taghir nerkh
  ... بیشتر بخوانید
 • چگونه ویزای شینگن بگیریم؟

  چگونه ویزای شینگن بگیریم؟

  شینگن قراردادی است که در سال ۱۹۸۵ بین ۲۶ کشور اروپایی امضا شد تا افرادی که ساکن این کشورها هستند بتوانند بدون نیاز به اخذ ویزا از مرزهای یکدیگر عبور کنند. ۲۶ کشوری که شامل این قرارداد می‌شوند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوونی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن‌اشتاین و سوئیس هستند که شرایط اخذ ویزا از آن‌ها یکسان است و با اجازه ورود به یکی از این کشورها می‌توان در مناطق دیگر هم طبق تاریخ اعلام‌شده در ویزای شینگن اقامت داشت، از طرفی دیگر اعضای این قرارداد به کسانی که ساکن یا تابع کشورهای استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تعدادی از کشورهای قاره‌ی آمریکای جنوبی هستند این اجازه را می‌دهد که بدون گرفتن ویزای شینگن به مدت حداکثر ۹۰ روز به هرکدام از این ۲۶ کشور سفر کنند.
  -
  tt
  ... بیشتر بخوانید
 • انواع اقامتگاه ها

  انواع اقامتگاه ها

  گردشگران همواره در حال سفر و بازدید از جاذبه‌های گوناگون گردشگری در اقصی نقاط دنیا هستند و از اینرو، اسکان در محلی مناسب برای کسب آرامش و رفع خستگی برای آن‌ها بسیار مهم است. البته بسته به نوع سفر ، نیاز گردشگران و همچنین بودجه، انواع مختلف اقامتگاه وجود دارد.
  -
  vv
  ... بیشتر بخوانید
 • آشنایی با هوایی

  آشنایی با هوایی

  تاکسی هوایی یا همان ایر ‌تاکسی، یک اصطلاح کلی است که برای انواع هواپیماهای دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایر تاکسی عبارت است از استفاده از هواپیما در مسیرهای مختلف پرواز بدون استفاده از برنامۀ پروازی که به‌خودی‌خود موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه می شود.
  -
  taxi havapeyma
  ... بیشتر بخوانید